Allkampf-Jitsu České Budějovice

Mezinárodní seminář AKJ v ČB 23.3.2024

Bře 23, 2024

Mezinárodní seminář Allkampf-Jitsu systém Jakob Beck

Ve dnech 23-24.3.2024 se konal v areálu Sportovního klubu policie v Českých Budějovicích mezinárodní seminář Allkampf-Jitsu. Hlavním trenérem byl Wilfried Schlichting 9. Dan nástupce Jakoba Becka a představitel BUDO Centra Europa a jeho zástupce Markus Ruf 7. Dan z bavorského Burgau.

Při slavnostním nástupu byli vyhlášení nejúspěšnější závodníci za soutěžní sezónu 2023 oddílu Sebeobrany AKJ SKP České Budějovice do 15 let zvítězila Karolína Machutková a od 15 let Andrea Krebsová, za oddíl AKJ SKP Trhové Sviny zvítězila do 15 let Anežka Dvořáková a od 15 let Eliška Dvořáková, gratulujeme. Při této slavnostní příležitosti předal předseda oddílu Martin Hermann pamětní plakety (30 let založení oddílu Sebeobrany AKJ na SKP) Wilriedovi Schlichtingovi, Markusovi Rufovi, Hanně Vailich, Martinovi Slámovi, Janu Michankovi a Ladislavovi Včeličkovi. Mistr Wilried Schlichting předal Martinovi Hermannovi pověření garanta Allkampf-Jitsu systém Jakob Beck pro Českou republiku.

Této sportovní akce se účastnilo přes osmdesát cvičenců z oddílů Allkampf-Jitsu, Jiu Jitsu a Karate z Krnova, Bruntálu, Brna, Třebíče, Hradce Králové, Prahy, Chomutova, Písku, Českých Budějovic, Trhových Svinů a Nových Hradů. Tréninkové bloky byly zaměřeny na výuku sebeobranných technik a jednotlivých modelových situací, dále pak výuku kombinací AKJ, kata AKJ i karate a samozřejmě přípravou na soutěže a zkoušky na stupně technické vyspělosti v AKJ i karate. Seminář se vydařil a určitě budeme setkání opakovat i v budoucnu. V rámci semináře se konaly úspěšné zkoušky v karate i Allkampf-Jitsu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru